Central District Girls Division I |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
Olentangy |
3 |
76 |
|
|
|
|
2 |
Olentangy Liberty |
2 |
73 |
|
|
|
|
3 |
Olentangy Orange |
2 |
63 |
|
|
|
|
4 |
New Albany |
1 |
57 |
|
|
|
|
5 |
UA |
|
54 |
|
|
|
|
6 |
Dublin Coffman |
|
41 |
|
|
|
|
7 |
Hilliard Davidson |
|
31 |
|
|
|
|
8 |
Pickerington North |
|
17 |
|
|
|
|
9 |
Watterson |
|
13 |
|
|
|
|
10 |
Hilliard Bradley |
|
11 |
|
|
|
|
Also Receiving Votes |
Dublin Scioto, Olentangy Berlin, Delaware-Hayes |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District Girls Division II |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
Granville |
7 |
56 |
|
|
|
|
2 |
Bloom Carroll |
|
39 |
|
|
|
|
3 |
Bishop Hartley |
|
36 |
|
|
|
|
4 |
Bexley |
|
30 |
|
|
|
|
5 |
Worthington Christian |
|
21 |
|
|
|
|
6 |
Licking Valley |
|
7 |
|
|
|
|
7 |
Heath |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District Girls Division III |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
Fairbanks |
3 |
76 |
|
|
|
|
2 |
Grandview Heights |
4 |
75 |
|
|
|
|
3 |
Columbus Academy |
|
60 |
|
|
|
|
4 |
Bishop Ready |
|
46 |
|
|
|
|
4 |
Liberty Union |
|
46 |
|
|
|
|
6 |
The Wellington School |
|
35 |
|
|
|
|
7 |
Columbus School for Girls |
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District Boys Division I |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
New Albany |
10 |
110 |
|
|
|
|
2 |
Upper Arlington |
|
88 |
|
|
|
|
3 |
Westerville Central |
|
81 |
|
|
|
|
4 |
Hilliard Darby |
|
68 |
|
|
|
|
5 |
Olentangy Berlin |
|
52 |
|
|
|
|
6 |
St. Charles |
|
51 |
|
|
|
|
7 |
Olentangy |
|
42 |
|
|
|
|
8 |
Gahanna Lincoln |
|
33 |
|
|
|
|
9 |
Thomas Worthington |
|
22 |
|
|
|
|
10 |
Dublin Jerome |
|
6 |
|
|
|
|
Also Receiving Votes |
Hilliard Davidson, Canal Winchester, Westerville North |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District Boys Division II |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
Bexley |
4 |
45 |
|
|
|
|
2 |
Bishop Watterson |
3 |
44 |
|
|
|
|
3 |
Bishop Hartley |
|
42 |
|
|
|
|
4 |
St. Francis DeSales |
|
29 |
|
|
|
|
5 |
Granville |
|
22 |
|
|
|
|
6 |
Jonathan Alder |
|
10 |
|
|
|
|
7 |
Bloom Carroll, Buckeye Valley |
|
5 |
|
|
|
|
Also Receiving Votes |
Johnstown-Monroe |
|
|
|
|
|
|
|
|
Central District Boys Division III |
School |
First Place Votes |
Points |
|
|
|
|
1 |
Grandview Heights |
4 |
49 |
|
|
|
|
2 |
Wellington |
1 |
44 |
|
|
|
|
3 |
Worthington Christian |
1 |
40 |
|
|
|
|
4 |
Tree of Life |
|
27 |
|
|
|
|
5 |
Columbus Acadamey |
|
20 |
|
|
|
|
6 |
Fairbanks |
|
13 |
|
|
|
|
7 |
Grove City Christian |
|
5 |
|
|
|
|